رده محصول

محصولات ویژه

وبلاگ

حس مشترک از دستگاه گلدوزی دستی
Apr 12, 2018

پس از دستگاه گلدوزی کامپیوتری دست دوم، ما باید به درستی نگه داریم، چرا که هر دو دست اول و دوم، نیاز به نگهداری دقیق و استفاده مناسب دارند.


به منظور اجتناب از استفاده نادرست، دستگاه گلدوزی کامپیوتری ممکن است برخی از گسل های جزئی ایجاد کند.

1. خط پایین دستگاه گلدوزی بیش از حد است و می تواند با تنظیم مناسب تنش بین صفحه مطبوعات و شاتل حل شود. اندازه سوراخ کوچک سوزن و موضوع گلدوزی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و اندازه سوزن را می توان با توجه به اندازه موضوع گلدوزی انتخاب کرد. خط سطح به اندازه کافی روان نیست و باید بلافاصله استفاده شود. روغن سیلیکون روانکاری می شود؛ نوک اسپیندل خشن می شود و می تواند توسط نکات پیچشی اسپیندل، یا پانسمان و شاتل، جلا داده شود؛ سوراخ های کوچک در سوزن قطع می شود و سوزن جایگزینی باید در محدوده مناسب تنظیم شود. شاتل خشن می شود و مانع از اجرای خط می شود و شاتل با کاغذ ماسه جلا داده می شود.


2. ماشین گلدوزی کامپیوتری نیاز به یک تعمیر بزرگ در هر 4-5 سال، عمدتا برای دیدن تعمیر و نگهداری کلی دستگاه! مهم نیست چند لایه جدید! ماشین باید پس از و دست زدن به عقب تنظیم شود! در غیر این صورت سرعت شکست ماشین بسیار بالا خواهد بود!


3. هنگام خرید ماشین های گلدوزی کامپیوتری ما باید به اقدامات اساسی مانند شروع، در حال اجرا، تغییر قاب و تغییر رنگ توجه داشته باشیم. اگر استثنائی وجود ندارد، مشکلی بزرگ وجود ندارد.


  • QR CODE
  • facebook