رده محصول

محصولات ویژه

وبلاگ

چهار بخش از ماشین دوخت
Apr 12, 2018

شاید ما چهار اجزای اصلی ماشین های دوخت، ماشین های دوخت دیده ایم، اما می دانید چه قطعاتی از ماشین های دوخت ساخته شده است؟ به طور کلی، ماشین های دوخت ساخته شده از چهار بخش تشکیل شده اند: بینی، شاسی، انتقال و لوازم جانبی. در ادامه، نگاهی دقیق به هر بخشی از ماشین دوخت و عملکرد آن خواهیم داشت.

1. سر از ماشین می توان گفت که بخش اصلی ماشین دوختن است. این شامل چهار قسمت از قبیل خط قلاب، خط انتخاب، مواد زائد و خوراک و مکانیسم کمکی سیم پیچ، فشار دادن و سقوط دندان است. حرکت هر یک از مکانیزم ها با یکدیگر همکاری می کند و گردش می کند، به همین ترتیب دوختن به هم متصل می شود.

2، قسمت انتقال چرخ خیاطی عمدتا از قطعاتی مانند قفسه، دستشویی یا موتور تشکیل شده است. قفسه ستون ماشین است، پشتیبانی از پلت فرم و پا صفحه. هنگام استفاده از پدال، پدال را بچرخانید، چرخ رول را از طریق میل لنگ حرکت دهید، سپس سر را از طریق کمربند رانندگی کنید. بیشتر دست یا موتور به طور مستقیم بر روی بینی نصب می شود.

3، لوازم جانبی چرخ خیاطی، از قبیل شلنگ، سوزن، توهو، جراحی و غیره.

4، آخرین شاسی است که به دو شکل، پانل و شاسی تقسیم می شود. ورق ستون صفحه ای نقش حمایت از سر ماشین را بازی می کند و می تواند در هنگام خیاطی به عنوان یک میز کار استفاده شود. انواع مختلفی از ورق وجود دارد. شاسی نوع شاسی از سر نگه دارنده پشتیبانی می کند و چرخ خیاطی را برای حمل و نگهداری راحت تر می کند.


  • QR CODE
  • facebook