رده محصول

محصولات ویژه

وبلاگ

چگونه یک ماشین دوختنی مناسب را انتخاب کنید؟
Apr 12, 2018

اول از همه، قبل از اینکه دستگاه دوخت نیاز به پاک کردن نیازهای خود داشته باشد پیشنهاد می شود که قبل از انتخاب، هدف اصلی ماشین دوختنی را روشن کنید، زیرا این امر به طور مستقیم بر کیفیت ماشین چرخ خیاطی تاثیر می گذارد. اگر فقط برای خیاطی خانه استفاده می شود، به اندازه کافی یک ماشین شستشوی الکتریکی چند منظوره خانگی را انتخاب کنید. قیمت بالاتری است 500 یوان و اگر آن را در تولید لباس های حرفه ای یا چرم، کیسه، مبل و سایر کارخانه های تولیدی استفاده کنید، توصیه می شود از یک ماشین دوختنی با ماشین های حرفه ای یا دستگاه دوخت ضخیم انتخاب کنید. قیمت کمی بالاتر خواهد بود.

دوم، انتخاب نام تجاری ماشین دوخت: در حال حاضر، ماشین دوخت عمدتا از محصولات داخلی و وارداتی ساخته شده است. بسیاری از دوستان ممکن است نگران باشند که کیفیت نام تجاری داخلی خوب نیست، اما در حقیقت، فناوری داخلی ماشین دوختنی بسیار بالغ است.

به خصوص برای ماشین های دوختنی صنعتی، شکاف کیفیت بین مارک های داخلی و خارجی بسیار بزرگ نیست. از نظر قیمت، قیمت ماشین دوزی با نام تجاری واضح است که کمتر از محصولات وارداتی است. بنابراین، اگر بتواند نیازهای تولید و استفاده خود را برآورده سازد، ممکن است یک برند با کیفیت داخلی داخلی با دوام خریداری کند.


  • QR CODE
  • facebook